Yako Teknoloji

Kullanışlı, güvenli, sahip olma ve kullanım maliyeti daha düşük thin client / zero client projeleriniz için çözüm ortağınız...

Yako Teknoloji olarak, 1995 yılından beri bilişim konusundaki ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri üretiyoruz.

Teknolojiyi daha iyi kullanan işletme ve kurumların rekabette bir adım önde olacağına inanıyoruz. İhtiyaçlarınıza paralel olarak, geniş bir yelpaze üzerinde geliştirdiğimiz bilişim hizmetlerimizi, yine siz müşterilerimize uygun çözümler üzerinden sunuyoruz.

Hedefimiz

Hızla gelişen, kendini sürekli yenileyen bilişim sektörünün, yenilikçi ve öncü kuruluşlarından biri olmak.

İlkelerimiz

Eğitimli, bilgili, tecrübeli çalışanlarımız ve bayilerimiz ile müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine, kesintisiz ve hızlı cevap vermek.

Satış öncesi ve satış sonrası, işimizin her aşamasında Müşterilerimiz ve Tedarikçilerimizle güvene dayalı iyi iletişimde bulunmak. Sürekli iyileştirici ve geliştirici faaliyetlerle özgün çözümler üretmek. Kurumsal Toplam Kalite felsefesinin her düzeyde anlaşılmasını, uygulanmasını ve geliştirilmesini sağlamak.

Satışlarımız

Türkiye genelinde 7 Bölge Dağıtıcımız ve 300'ün üzerine bayimiz bulunuyor. Yako, Sunde, Centerm, vCloudpoint markalı ürünlerimizin Türkiye, K.K.T.C. ve Azerbaycan’da ana dağıtımını üstlenerek faaliyet gösteriyoruz.

Dağıtımını üstlendiğimiz tüm markalarda temel sorumluluğumuz, ürünleri tüm hassasiyetimizle süzgeçten geçirerek temin etmek ve söz verdiğimiz şekil, usul ve zamanda müşterilerimize teslim etmektir.